O firmie

MAZURY 24 sp. z o.o to spółka powstała w 2014 roku.

 

Spółka kapitałowo i personalnie ściśle powiązana jest z biurem WGN Nieruchomości w Ełku, niekwestionowanym liderem rynku obrotu nieruchomościami w naszym regionie. WGN w Ełku z sukcesem i nagrodami zdobywa doświadczenie w branży już od 14 lat. Na bazie tych doświadczeń od dłuższego czasu, w pełnym skupieniu, budowaliśmy koncepcję naszej inwestycji, by zapewnić swoim Klientom należny im komfort. Doskonała lokalizacja była jednak kluczowym elementem decudującym o powstaniu osiedla Villa Prestige Park.

 

Długoletnie doświadczenie nauczyło nas partnerskiego i indywidualnego podejścia do Klienta. Posiedliśmy umiejętność słuchania, a co za tym idzie, znamy Państwa potrzeby, potrafimy i chcemy dopasować się do Waszych oczekiwań.

 

Po prostu staramy się spełniać marzenia!

 

Zadbamy również doradczo i merytorycznie o każdy szczegół bezpieczeństwa Państwa transakcji.

 

Misją MAZURY 24 Sp. z o.o jest tworzenie komfortowych i prestiżowych projektów mieszkalnych, odrzucających monotonię budynków wielorodzinnych, dających naszym Klientom możliwość wyboru pomiędzy przeszłością, a przestrzenią, wolnością i prestiżem.

 

W kolejnych latach zamierzamy sukcesywnie, z dużym skupieniem realizować tą i kolejne inwestycje na terenie miasta i gminy Ełk, tworząc perfekcyjnie zaprojektowane osiedla.

Biuro Sprzedaży
WGN Nieruchomości, 19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 13
tel. 87/610-87-78
mobile: 508 317 401, 609-057-950

e-mail: biuro@mazurynieruchomosci24.pl
Godziny pracy biura: pon-pt: 9:00-17:00, sobota: umówione spotkania
"Projekt architektoniczny stanowi własność arch. Arkadiusza Siemieniuk (tel. 603791097) i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jego część nie może być powielana i wykorzystana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora."

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:

E-mail:

Temat:

Treść wiadomości:

Prawa autorskie © Villa Prestige 2017